Naslov: Ivana Regenta 8, 6310 Izola

Članica: Bosiljka Grbec
Član: Gracijan Stepančič

Na kratko o podružnici Obala

V podružnici je vključenih 70 članov. Prihajajo iz občin Koper, Izola, Piran, Ankaran in Kozina Hrpelje.

ZA VSE SI ŽELIMO, DA SE NAJDE PROSTOR POD SONCEM NA NAŠI MALI SLOVENSKI OBALI!Vabljeni vsi, da se nam pridružite, se spoznate z našim prostovoljnim delom, ki vključuje med drugim pomoč bolnikom s psoriazo na domu.

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava