Naslov: Ivana Regenta 8, 6310 Izola
    Uradne ure: srečujemo se vsak drugi petek v mesecu razen v juliju in avgustu. V zimskem času ob 18.uri (november - april) v poletnem času ob 19.uri (od maja do oktobra)
    Kje: na sedežu RK Izola (ob starem zidovju 15)
    Vodja: Brigita Podovšovnik

Pomagajmo si

Namestnica vodje Milena Kukrika
    Članica: Ana Ceglar
    Članica: Marija Ažman
    Član: Jozo Šimić
    Članica: Bosiljka Grbec
    Član: Gracijan Stepančič

Na kratko o podružnici Obala
    V podružnici je vključenih 74 članov. Prihajajo iz občin Koper, Izola, Piran, Ankaran in Kozina Hrpelje. Kako in kdaj se sestajamo je navedeno v začetku. Po končanem sestanku se dobivamo v gostilni "DORO" v Izoli in se ob kramlajnju malce poveselimo.

ZA VSE SI ŽELIMO, DA SE NAJDE PROSTOR POD SONCEM NA NAŠI MALI SLOVENSKI OBALI!

Vabljeni vsi, da se nam pridružite, se spoznate z našim prostovoljnim delom, ki vključuje med drugim  pomoč bolnikom s psoriazo na domu.

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava