Naslov: Savinjska c. 35, 1420 Trbovlje

Član: Sašo Špec
Članica: Snežana Žerko

Na kratko o podružnici Zasavje
DPS Zasavje je bilo ustanovljeno leta 1997 v Trbovljah. Nekateri bolniki iz Zasavja smo bili že prej vključeni v regijo Celje in Ljubljana. V regijo Zasavje smo vključeni člani od Radeč do Litije. Število članstva se ves čas giblje okoli 110.
Ponosni smo, da smo uspeli obdržati v Trbovljah zdravnika - dermatologa. Ves čas našega delovanja smo aktivno sodelovali v vseh organih društva.

Postanite član društva

in deležni boste vseh ugodnosti, ki jih društvo nudi svojim članom. Na spodnji povezavi boste našli prijavni obrazec v katerega vpišite svoje podatke.

prijava