• Novice

Zahvala Dragici Dremelj, dolgoletni predsednici Društva psoriatikov Slovenije

Društvo psoriatikov Slovenije je v soboto, 17.3. 2018, na volilni skupščini izvolilo novega predsednika gospoda Stanka Preglja. Dolgoletni predsednici gospe Dragici Dremelj se zahvaljujemo za uspešno vodenje 12-letnega mandata, v katerem je največ pozornosti namenila ozaveščevalnim akcijam. Z odličnim čutom je psoriazo približala širši populaciji in splošno javnost seznanila s težavami, s katerimi se soočajo bolniki. V svojem mandatu je vzpostavila smernice za socialne programe. Pomoč na domu starejšim in manj gibljivim bolnikom s psoriazo je program, ki priča o njeni humanitarnosti in čutu do sočloveka. Ob koncu mandata se Dragici Dremelj in njenim sodelavcem iskreno zahvaljujemo za človekoljubnost in izkazano sočutje bolnikom s psoriazo in psoriatičnim artritisom.

Novemu predsedniku Stanku Preglju želimo veliko novih, svežih idej in uspešno vodenje Društva psoriatikov Slovenije.

 

Če želite prvi izvedeti aktualne informacije se naročite na elektronske novičke. Vpišite svoje ime in elektronski naslov ter pritisnite gumb "prijava na e-novice"